ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE 2022

Kochani czytelnicy!

 Życzymy Wam wiary, że Boże Narodzenie, to cud Wcielenia, to szczyt miłości Boga, to ratunek dla człowieka pogrążonego w ciemności, a nie tradycja, choinka i prezenty. Wiary, która przyjmuje Boże Dziecię, jako Pana i Króla, oddając Mu tron swego serca, która przemienia życie, wychodzi z pojednaniem, miłosierdziem, pomocną dłonią, która odrzuca egoizm, pychę, wygodę, by służyć drugiemu człowiekowi.

Życzymy Wam miłości, która nie kończy się na słowach, ale jest cierpliwa, wyrozumiała, wybaczająca, nie szukająca siebie, ale dobra drugiego. Miłości, która wyciąga rękę do pojednania, ale kiedy trzeba upomni, nie godzi się na zło, kłamstwo, wykorzystywanie. Miłości, która zaświadczy o przynależności do Chrystusa, także w chwilach próby. Życzymy odwagi, która pozwoli Wam być solą ziemi, światłem i głosem sprzeciwu dla świata odrzucającego Boga, Jego naukę.

Życzymy Wam mądrości w codziennych wyborach i decyzjach, aby prowadziły do pełnego zjednoczenia z Chrystusem i wypełnienia Jego woli, ale też właściwego wykorzystania czasu, by modlitwa była ważniejsze niż telewizor, laptop, czy komórka.

 Życzymy umiłowania Eucharystii, która najpełniej jednoczy z Bogiem i drugim człowiekiem, czyniąc z nas jedną rodzinę na wspólnej Wieczerzy oraz uczy dziękczynienia, uświadamiając, że każdy dzień i napotkany człowiek jest darem Boga, wyrazem Jego nieskończonej miłości i czułości o czym zaświadczył narodzony dziś BOŻY SYN. Niech, to ON stanie się dla Was najważniejszym, najpiękniejszym i najbardziej oczekiwanym PREZENTEM.

 Niech obdarzy Was pokojem, błogosławieństwem i radością, na te Święta i każdy dzień życia. 

               

Z darem modlitwy

zespół priest.pl

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com