Szkoła Maryi – Klasa I – Tajemnice radosne

Event details

 • wtorek | 28 maja 2019 to czwartek | 30 maja 2019
 • 17:00
 • 89-510 Bysławek (kościół św. Wawrzyńca)

KLASA I – TAJEMNICE RADOSNE– rekolekcje w ramach szkoły Maryi, których celem jest głębsze przeżycie tajemnic radosnych różańca i odkrycie na nowo apostolstwa słowa.

Jak w dzisiejszym świecie, pośród trudów życia zachować swą wiarę ciągle żywą? Jak jeszcze lepiej odmawiać różaniec rozważając jego tajemnice? Jak być apostołem słowa, czynu, cierpienia I modlitwy? Jak mówić o Panu Jezusie swym dzieciom, wnukom i znajomym? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź, przechodząc w Szkole Maryi kolejne klasy.

W czasie rekolekcji będzie czas na modlitwę, adorację, konferencje, spacery i spotkania z ludźmi, którzy mają takie same pragnienia, jak Ty. Zapraszamy do Bysławka wszystkich czcicieli Matki Bożej, szczególnie osoby będące w różach różańcowych.

Rozpoczynamy we wtorek o godzinie 17.00. Zakończenie w czwartek ok. godziny 16.00 (130 zł).

Zapisy i szczegółowe informacje na: domformacyjny@gmail.com

Tylko dla osób po Fundamencie – Wierzę w Boga lub innych rekolekcjach kerygmatycznych (np. Pełnia Życia, Nowe Życie, Nowe Życie w Bogu, Kurs Filip, SOW, Szkoła Maryi: Fundament – Wierzę w Boga).

 • Zapisy przyjmujemy do dwóch tygodni przed rozpoczęciem rekolekcji/warsztatów. Po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzimy przyjęcie i podamy niezbędne informacje.
 • Prosimy o przesłanie przedpłaty (wydarzenia do 3 dni – 50 zł; wydarzenia powyżej 3 dni – 100 zł) najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia na konto:
  Kuria Diecezjalna Pelplińska,
  ul. Bpa Dominika 11,
  83-130 Pelplin,
  Bank Spółdzielczy Skórcz, o. Pelplin,
  51 8342 0009 2000 0970 2000 0003
  .
  W miejscu „tytuł wpłaty” prosimy wpisać nazwę wydarzenia.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com