Spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”

Event details

  • niedziela | 26 lutego 2023
  • 15:00
  • Kuria Diecezjalna Pelplińska

Szczęść Boże 😇👋 Już w niedzielę, 26 lutego o godzinie 15:00 w Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”.

To możliwość dla każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde z comiesięcznych spotkań składa się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

👉Jak zostać uczniem Jezusa?

Uczeń czuje się wezwany i świadomie podejmuje decyzję o pójściu za Mistrzem – wraz z innymi uczniami. Rezygnuje z wszystkiego, co w tym przeszkadza. Pozwala Jezusowi, by go formował: poprzez wchodzenie w głąb relacji z Nim, poznawanie Jego nauki i uczenie się z doświadczenia.

👉Do czego zapraszamy?
Zapraszamy na comiesięczne spotkania (w każdą czwartą niedzielę miesiąca) w Pelplinie każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde ze spotkań będzie składało się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

👉
Spotkania są bezpłatne. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu: 696 305 275 (Anna Maria Kolberg OV).
Źródło plakatu: https://diecezja-pelplin.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com