Rekolekcje oazowe dla dzieci i młodzieży online

Event details

  • piątek | 23 października 2020 to niedziela | 25 października 2020
  • 18:00
  • online

Ruch Światło-Życie zaprasza na Oazę Modlitwy online dzieci i młodzież – tych, którzy chcieliby rozwijać swoją wiarę, pogłębiać swoją relację z Jezusem we wspólnocie oraz tych, którzy już formują się w Ruchu Światło-Życie.
Rozpoczęcie rekolekcji w piątek o godz. 18:00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 12:00. Aby rekolekcje były owocne, konieczne jest uczestnictwo w całym programie.
Zapraszamy do odwiedzania oficjalnej strony internetowej Ruchu diecezji pelplińskiej.

Rekolekcje odbywać się będą w formie online. Wszelkie informacje i linki do spotkań zostaną przesłane po zgłoszeniu.

ABY ZGŁOSIĆ SIĘ NA REKOLEKCJE KLIKNIJ TUTAJ.

Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół. Poprzez odpowiednią dla każdej z tych grup formację Ruch Światło-Życie wychowuje dojrzałych chrześcijan i służy odnowie Kościoła przez przekształcanie parafii we wspólnoty wspólnot.
Znakiem Ruchu Światło-Życie jest starochrześcijański symbol fos-zoe (gr. słowa światło i życie splecione literą omega, tworzące krzyż).

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com