Rekolekcje małżeńskie

Event details

  • piątek | 9 grudnia 2022 to niedziela | 11 grudnia 2022
  • 18:00
  • Osada Jeziorna SAC Pallotyni, Gnojewo 11

Bóg postrzega małżeństwo jako święty i wzniosły związek. Od samego początku Bożym zamiarem było to, by związek małżeński był błogosławiony, pełen zawartości i szczęścia. Mamy świadomość, że, jako ludzie, często błądzimy, a grzech niszczy nasz związek, burzy harmonię w małżeństwie i jest przyczyną tego, że miłość staje się zimna. Boże serce tęskni za tym, by Jego plan się powiódł, a Jego miłość dała nam prawa, które – jeżeli je przestrzegamy, uwolnią nas od naszej ludzkiej natury, byśmy mogli uczyć się miłować siebie nawzajem tak, jak On nas umiłował.

Zapraszamy więc na rekolekcje dla małżeństw! To kolejna możliwość, by pielęgnować w małżeństwie wzajemne relacje między sobą, ale i Bogiem.

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?
Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować i umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy małżeństwa, którą pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom małżeńskim lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami.

Tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus Chrystus rzucił światło na nasze życie i nieśmiertelność (2 Tm 1, 10). Wskazują one, jak budować trwałe małżeństwo i rodzinę.

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa:
– 540 zł od pary (materiały, pobyt z wyżywieniem i noclegiem)

Program:
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek Eucharystią o godz. 18.00, a kończą w niedzielę o godz. 16.00.  Przeznaczone są tylko dla małżonków.

Miejsce:
Osada Jeziorna SAC PALLOTYNI
Gnojewo 11, 82-213 Miłoradz

Zapisy:
Dorota Liss
tel.: 500 034 635
e-mail: lissdorota@gmail.com

Źródło: https://pielgrzym.pelplin.pl/rekolekcje/28096-rekolekcje-dla-malzenstw-gnojewo-9-11-grudnia-2022-r/

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com