ODPUSTOWY FESTIWAL FILMOWY W CHOJNICACH

Event details

  • wtorek | 22 czerwca 2021 to czwartek | 24 czerwca 2021
  • 21:30
  • Plac Kościelny, Chojnice


W trakcie festiwalu będzie można zobaczyć:

„Wychodne mamusiek”. Główna bohaterka filmu wychowuje trójkę maluchów, które są niezwykle „energetyczne” w swoim działaniu, jak łatwo się domyśleć, często doprowadzają swoją mamę do granic wytrzymałości. Kiedy mama już nie daje rady, postanawia wyrwać się ze swoimi przyjaciółkami na miasto a swoje dzieci pozostawiają pod opieką tatusiów. Co z tego wyniknie? Czy może pójść coś nie tak?
(Film z lektorem)

„Odważni”. Jedno z największych i najtrudniejszych zadań stojących przed każdym rodzicem to wychowanie dzieci i przekazanie im wiary. Już w czwartek 16 sierpnia zapraszamy wszystkich rodziców zarówno małych jak i dorosłych już dzieci a także młodzież która będzie w przyszłości pełnić tę odpowiedzialną rolę na projekcję filmu pt. „Odważni” opowiadającego historię 4 amerykańskich policjantów którzy w poczuciu miłości i odpowiedzialności za swoich najbliższych podejmują wyzwanie które na zawsze odmieni ich rodziny. Film, bawi, wzrusza i zaskakuje a przede wszystkim pokazuje jak każdy rodzic może stać się bohaterem dla własnych dzieci.
(Film z lektorem)

Film „October baby – każde życie jest cudem” jest częściowo inspirowany autentyczną historią Gianny Jessen – kobiety, która przeżyła własną aborcję.
Bohaterką filmu jest 18-letnia Hannah. Szukając swej biologicznej matki, odkrywa prawdę o sobie – o tym, że urodziła się w trakcie aborcji. Choć doświadczenie to nie zachowało się w jej pamięci, ma ogromny wpływ na jej postawę wobec bliskich i świata.
„October baby” to film o sile przebaczenia które zmienia ludzkie życie, to także film o pięknie i bezcennej wartości każdego ludzkiego życia. W dobie toczącej się społecznej dyskusji o prawie do aborcji zdecydowanie warto go obejrzeć.
„Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisuje swą reakcję na film „October Baby – każde życie jest cudem” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest zagorzałą obrończynią życia.

Oops...
Slider with alias newslider2014 not found.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com