Msza Święta dla rozeznających drogę życia

Event details

  • sobota | 7 maja 2022
  • 16:00
  • Sanktuarium Matki Bożej w Sianowie

Program:
16:00 – Nabożeństwo pierwszosobotnie
17:00 – Msza Święta z modlitwą zawierzenia
18:00 – Konferencja dr Iwony Niedbalskiej
+ Spotkanie integracyjne
Każdy człowiek, który odpowiedzialnie podchodzi do życia, na jakimś jego etapie zadaje sobie pytanie: „Jakie jest moje powołanie?” Kapłaństwo, małżeństwo, życie konsekrowane, życie w bezżeństwie dla Królestwa Niebieskiego… Cóż wybrać? I przede wszystkim jaka jest w tym wszystkim wola Boża?
Jeśli wciąż jeszcze zadajesz sobie takie pytania, to zapraszamy Cię, abyś te wątpliwości złożył w sercu Maryi, która jest najlepszą przewodniczką na naszych życiowych drogach, bo dał nam Ją nam sam Jezus Chrystus!
A może już odkryłeś/odkryłaś, że Pan Bóg powołuje Cię np. do małżeństwa, ale wciąż jeszcze czekasz na tę drugą osobę, z którą będziesz mógł kroczyć życiową drogą? Zawierz to Bogu przez Maryję!
Momentem takiego zawierzenia będzie najbliższa pierwsza sobota miesiąca, 7 maja. Miejscem spotkania będzie sanktuarium naszej Kochanej Mamy w Sianowie, gdzie czcimy Ją nie tylko jako Królową Kaszub, ale także jako Matkę Pięknej Miłości.
Spotykamy się już od godz. 16, aby przez nabożeństwo pierwszosobotnie być przy Maryi i razem z nią zadośćczynić, jak o to prosiła w Fatimie. O godz. 17.00 będziemy uczestniczyli we Mszy św., a po niej spotkamy się w domu pielgrzyma na konferencji prowadzonej przez dr Iwonę Niedbalską, która powie nam o tym, że warto tak jak Maryja być ludźmi z inicjatywą. Na naszym spotkaniu na pewno nie zabraknie też dobrej kawy i herbaty oraz smacznego ciasta, a przede wszystkim dobrej atmosfery bycia razem! Bo u Mamy jest zawsze pięknie!
Do zobaczenia w Sianowie!

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com