Kolejne spotkanie dla mężczyzn – „Projekt Tobiasz” w Bysławku!

Event details

  • niedziela | 11 grudnia 2022
  • 18:00
  • Dom Formacyjny w Bysławku
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla mężczyzn – „Projekt Tobiasz” w Bysławku! Odbędzie się ono 11 grudnia w godzinach 18:00 – 21:00 w Domu Formacyjnym Diecezji Pelplińskiej w Bysławku. Przypominamy o tym wcześniej, aby można było już teraz zarezerwować sobie ten czas.
 
Inicjatywa Projekt Tobiasz (P_Tb) ma swój początek w trosce o tożsamość współczesnych, wierzących mężczyzn, którzy zapragnęli się rozwijać. Rozpoczęła się w maju 2019 r. w Domu Formacyjnym Diecezji Pelplińskiej w Bysławku.
 
Projekt ten otrzymał swoją nazwę od biblijnego Tobiasza (zarówno ojca, jak i syna), w którego dziejach mężczyzna może zobaczyć zapis swoich codziennych trosk i radości.

Szczególnie istotnym dla uczestników stała się pewność, że można tu nie tylko samemu wzrastać, ale także przywieźć kogoś, kto potrzebuje impulsu do koniecznych zmian.
 
Spotkania są otwarte dla wszystkich i odbywają się w każdą II niedzielę miesiąca (godz. 18:00).
 
Podczas spotkania modlimy się w gronie mężczyzn, uroczystymi nieszporami niedzielnymi, w czasie których słuchamy konferencji.
 
Po nieszporach spotykamy się najpierw z Jezusem w Najświętszym Sakramencie (jest także okazja do spowiedzi), potem przy wspólnym stole mamy okazję zwyczajnie porozmawiać przy kawie.
 
Szczegóły na stronie internetowej:
http://projekttobiasz.pl
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com