33-DNIOWE REKOLEKCJE Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH

Event details

  • niedziela | 21 listopada 2021 to czwartek | 23 grudnia 2021
  • Cały dzień

Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś zadaniem priorytetowym. Każdy z nas urodził się w jakiejś konkretnej rodzinie i to właśnie to miejsce ma ogromny wpływ na całe nasze życie. Rekolekcje RODZINA33 to propozycja związana z Rokiem Rodziny oraz Rokiem Świętego Józefa. Powstały one we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin. Patronat nad rekolekcjami objęła Komisja ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Rekolekcje trwają 33 dni. Rozpoczną się 21 listopada i potrwają do 23 grudnia. Po tym czasie organizatorzy proponują małżonkom kolejne narzędzia, programy i uczestnictwo we wspólnocie, które będą prowadzić dalej do wzrostu relacji małżeńskich.

Organizatorzy zachęcają małżonków, aby przeszli te rekolekcje RAZEM, wspólnie słuchając lub czytając treści rekolekcji i podejmując modlitwę.

Dlaczego warto, abyście wspólnie wzięli udział w rekolekcjach małżeńskich RODZINA33:
Rekolekcje zbliżą Was do siebie, odnowią i jeszcze bardziej wzmocnią Wasze relacje.
Wspólne wejście w ten czas stanie się okazją do jeszcze głębszego odkrycia Waszych więzi z Bogiem.
Rekolekcje na nowo ukażą Wam pełnię znaczenia słów przysięgi małżeńskiej oraz pozwolą zrozumieć wzajemną odpowiedzialność.
Rekolekcje rzucą światło na to, jak Wasze relacje małżeńskie oparte na prawdziwej, ofiarnej, odpowiedzialnej miłości mają budujący wpływ na rozwój Waszych dzieci.
Rekolekcje przygotują Was na uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przed Bogiem i dadzą szansę na nowy, jeszcze piękniejszy początek.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O TYM WYDARZENIU ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Oops...
Slider with alias slajder główny not found.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com