Spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”

Event details

  • niedziela | 27 listopada 2022
  • 15:00
  • Pelplin, Kuria Diecezjalna Pelplińska

Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”. Dla każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde z comiesięcznych spotkań składa się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Jak zostać uczniem Jezusa?


Uczeń czuje się wezwany i świadomie podejmuje decyzję o pójściu za Mistrzem – wraz z innymi uczniami. Rezygnuje z wszystkiego, co w tym przeszkadza. Pozwala Jezusowi, by go formował: poprzez wchodzenie w głąb relacji z Nim, poznawanie Jego nauki i uczenie się z doświadczenia.

Do czego zapraszamy?


Zapraszamy na comiesięczne spotkania (w każdą czwartą niedzielę miesiąca) w Pelplinie każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde ze spotkań będzie składało się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Spotkania są bezpłatne. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu: 696 305 275 (Anna Maria Kolberg OV).

Źródło plakatu: https://diecezja-pelplin.pl

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com