WPROWADZENIE DO KATECHEZ DLA NARZECZONYCH

DUSZPASTERSTWO RODZIN DIECEZJI PELPLIŃSKIEJPRIEST.PL i ORGANIZATORZY WEEKENDÓW DLA NARZECZONYCH zapraszają wszystkich, którzy pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński a nie ukończyli jeszcze katechizacji przedmałżeńskiej do udziału w KATECHEZIE DLA NARZECZONYCH, która przygotowana została w formie online. Katechezy kończą się otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu katechizacji przedmałżeńskiej.

Katecheza przedmałżeńska przeznaczona jest dla narzeczonych którzy znaleźli się w sytuacji uniemożliwiającej skorzystanie z innych tradycyjnych form przygotowania do sakramentu małżeństwa.
Żeby skorzystać z możliwości portalu, należy za pośrednictwem swojego duszpasterza (ksiądz proboszcz, ksiądz wikariusz przygotowujący was do ślubu) zgłosić się w celu udostępnienia dostępu do platformy. W tym celu, kapłan wysyła email na adres katechezadlanarzeczonych@priest.pl podając imię i nazwisko narzeczonego i narzeczonej, adres e-mail młodych oraz krótkie uzasadnienie ich nadzwyczajnej sytuacji. Po wygenerowanej rejestracji na wskazany e-mail zostaną przysłane dane do logowania.
Koszt tego kursu wynosi 150 złotych.
Dane do przelewu:

47 8342 0009 2004 1948 2000 0003

Centrum Psychologiczno-Pastoralne WIĘŹ

ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 11
83-110 Tczew

ZANIM ROZPOCZNIESZ KATECHEZY, KONIECZNIE WYSŁUCHAJ CAŁEGO WPROWADZENIA!

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com