Wesprzyj życie !!! Podejmij duchową adopcję!

W czwartek, 25 marca w Kościele obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Ewangelii usłyszymy słowa, które wypowiada Maryja: „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” . Wypowiada Ona największe „TAK” w dziejach ludzkości. Wypowiada Tak dla Boga i życia. Wzorem Maryi pragniemy również wypowiedzieć nasze TAK dla Boga i rodzącego się życia. To właśnie w tym dniu każdy z nas może przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą. W sposób szczególny widziany jak dzisiaj wartość i godność ludzkiego życia są lekceważone i niszczone. Chcemy zawalczyć o życie ludzkie szczególnie to poczęte poprzez naszą wytrwałą i codzienną modlitwę.

Prosimy Cię! Dołącz do Duchowej Adopcji. Jak to zrobić?

1 sposób: w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego udaj się do kościoła i tam złóż oficjalne, uroczyste przyrzeczenie i zobowiązanie do codziennej modlitwy tj. :

 1. Jedna Tajemnica Różańca Świętego.
 2. Moje dobrowolne postanowienia.
 3. Poniższa codzienna modlitwa „Panie Jezu”, którą teraz po raz pierwszy odmówię.

2 sposób: Kiedy nie możesz przyjść do kościoła, by uroczyście złożyć przysięgę, zrób to w domu i zgłoś się przez nasz Formularz. Dołączymy Cię do Księgi Adopcyjnej w Parafiach kapłanów posługujących w redakcji Priest.pl 

Zaczynamy!

  Potwierdź swoją tożsamość.


  Złóż przyżeczenie:

  Najświętsza Panno, Bogurodzico Maryjo, wszyscy Aniołowie i Święci. Wiedziony pragnieniem niesienia pomocy nienarodzonym, Ja postanawiam mocno i przyrzekam, że od dnia biorę w duchową adopcję jedno dziecko, którego imię jedynie Bogu jest wiadome,  aby przez 9 miesięcy, każdego dnia, modlić się o uratowanie jego życia oraz o sprawiedliwe i prawe życie po urodzeniu. Amen


  Codzienna MODLITWA w intencji dziecka nienarodzonego:

  Panie Jezu za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem świętego Józefa, „Człowieka Zawierzenia”, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady i które duchowo adoptowałem. Proszę, daj rodzicom tego dziecka miłość i odwagę, aby zachowali je przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

  (DZIESIĄTKA RÓŻAŃCA)

  POBIERZ TEKST MODLITWY

  Dziękujemy!!!

  Polecamy

  Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com