The Chosen

„Nie ma wątpliwości, że WYBRANY wkrótce stanie się jednym z najbardziej znanych i cenionych dzieł chrześcijańskich mediów w historii”. – MovieGuide.com

Działa z telefonem, tabletem.

WIADOMOŚĆ OD DYREKTORA:

Przez całe życie wierzyłem, chodziłem przez całe życie do szkół chrześcijańskich i niezliczoną ilość razy słyszałem historie Jezusa. Widziałem także każdy film i miniserial Jezusa, jaki kiedykolwiek powstał, a było ich kilkadziesiąt. Dlaczego więc nowy program telewizyjny o Jezusie?

Ponieważ mam pasję, by ludzie ponownie usłyszeli „starą, starą historię”… po raz pierwszy. Kiedy widzę filmy Jezusa, czasami trudno mi się poruszać lub podekscytować. Słyszałem już te historie i wiele projektów Jezusa po prostu przenosi cię od historii do historii biblijnej, nie poświęcając tyle czasu na ludzkość i historie wszystkich tych postaci. I czasami czują się sztywni i formalni.

Kiedy więc zaczęliśmy pisać program, który eksploruje Jezusa oczami otaczających Go ludzi, byliśmy wielokrotnie poruszeni i podekscytowani. Zbadaliśmy historie Szymona Piotra, Mateusza, Marii Magdaleny, Nikodema i kilku cudownych odbiorców Jezusa, a następnie doświadczyliśmy Go w taki sposób, jak oni. Nie mogliśmy się powstrzymać od utożsamiania się z ich lekkomyślnością, szorstką przeszłością, pobożnością religijną i desperacją na zmianę życia. I ostatecznie ich odkupienie.

Jedna z naszych ulubionych odpowiedzi z wczesnych badań przesiewowych? „Historia Jezusa, która tak naprawdę spodobała się moim nastolatkom!”

Bez względu na to, gdzie jesteś w podróży z Chrystusem – bez względu na to, czy jesteś jedną z wielu osób w ewangeliach, które spotkały Jezusa po strasznej przeszłości bez Niego, czy jesteś Nikodemem, który był dożywotnim członkiem zespołu Boga. —Jezus w kółko udowodnił, że mamy tak wiele do nauczenia się i niezliczone cechy, które wymagają zmiany.

Mamy nadzieję, że ten program pozwoli ci zobaczyć Jezusa tak, jak oni. Koniec zwiastuna zawiera informacje na temat oglądania tego programu.

KLIKNIJ ABY POBRAĆ APLIKACJĘ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com