Róże Żywego Różańca z PRIEST.PL

Zaproszenie

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny ruszamy z nową inicjatywą modlitewną. Wszyscy jesteśmy świadomi jak bardzo potrzebna jest dzisiaj modlitwa za siebie i za innych. Kiedy spojrzymy na otaczającą nas rzeczywistość: choroby ciała i ducha, odejścia od kościoła, życie w grzechach, brak moralnego ładu, życie bez Boga, chciałoby się zawołać „ratuj się kto może!”. Pragniemy wołać o ten ratunek dla nas i świata przez ręce Maryi. Dlatego chcielibyśmy stworzyć Róże Żywego Różańca, które będą wytrwale modlić się w powierzonych intencjach. Zasady przystąpienia do Róży Żywego Różańca ze stroną Priest.pl:

  1. Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie formularza, który znajdziemy poniżej. Jest to jednocześnie zgoda na przetwarzanie danych potrzebnych do comiesięcznych kart różańcowych.
  2. Osoby zgłoszone pod koniec każdego miesiąca, otrzymają maila z tajemnicą różańca oraz intencją, w której każdego dnia będą odmawiać 1 dziesiątkę różańca.
  3. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Róży prosimy niezwłocznie o informacje, abyśmy mogli uzupełnić miejsce, które się zwolniło.
  4. Zgłoszenia Róż będziemy przyjmować do 25 grudnia 2020 roku, by rozpocząć naszą modlitwę od 1 stycznia 2021 roku.
  5. Informujemy, że każdego miesiąca jeden kapłan z redakcji Priest.pl odprawia Mszę świętą w intencjach powierzonych przez internautów. Od stycznia 2021 roku również w comiesięcznej Mszy modlić się będziemy za powstałe Róże.

Formularz zgłoszeniowy


    Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com