Komunikat w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce i nałożeniem ograniczeń ilości osób w jednym miejscu do 50 – zwracamy się z prośbą, aby nasi parafianie i wszyscy którzy uczęszczają do naszego kościoła objęci dyspensą od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej zostali w domu [osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami infekcji, dzieci i młodzież szkolna oraz dorośli, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę, osoby, które czują obawę przed zarażeniem]. 

Prosimy by na Msze Święte w naszym kościele od dzisiaj przychodziły tylko osoby, których odprawiane są intencje i ich najbliżsi. Poza nimi wpuszczane na Mszę Świętą będą tylko osoby do maksymalnej dozwolonej liczby – 50 osób.

Wchodzić i wychodzić z kościoła będziemy bocznym wejściem. Wejście otwierane będzie 30 minut przed każdą Mną Świętą.

Dla osób pozostających w domach niech duchowo pomocne będą transmisje radiowe i telewizyjne Mszy Świętych.

Msza Święta z naszego kościoła w niedzielę transmitowana będzie o godz. 11.00 przez naszą stronę internetową, parafiany kanał YouTube oraz Facebook.

Z UWAGI NA KRYTYCZNIE KRÓTKI CZAS W KTÓRYM MUSIMY POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH O TEJ ZMIANIE BARDZO PROSIMY KAŻDEGO KTO CZYTA TE INFORMACJĘ O JEJ UDOSTĘPNIANIE POZOSTAŁYM MIESZKAŃCOM TUCHOLI DROGĄ INTERNETOWĄ, TELEFONICZNĄ, SMS ITP.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim mediom lokalnym, które odpowiedziały na naszą prośbę o udostępnienie tej informacji.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com