Film „Wierzę w Ciebie” dostępny w internecie

Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara.

KJ Apa – gwiazdor kultowego serialu „Riverdale” oraz Gary Sinise pamiętany z „Forresta Gumpa” i Shania Twain – jedna z najpopularniejszych piosenkarek XX wieku w filmie twórców „DOTKNIJ NIEBA”.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które gotował im los? Porywająca opowieść o tym, że wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie.

reżyseria: Andrew Erwin, Jon Erwin

gatunek: melodramat

produkcja: USA

obsada: Britt Robertson, Gary Sinise, Shiana Twain, Melissa Roxbrough, KJ Apa

premiera: 24 kwietnia 2020 (film dostępny na VOD, na platformach: Cineman, Vectra VOD, Player  w usłudze Player+ oraz na Platformie CANAL + w usłudze premiery VOD+)

dystrybucja: Monolith Films

reżyseria: Andrew Erwin, Jon Erwin

gatunek: melodramat

produkcja: USA

obsada: Britt Robertson, Gary Sinise, Shiana Twain, Melissa Roxbrough, KJ Apa

premiera: 24 kwietnia 2020 (film dostępny na VOD, na platformach: Cineman, Vectra VOD, Player  w usłudze Player+ oraz na Platformie CANAL + w usłudze premiery VOD+)

dystrybucja: Monolith Films

Instrukcja korzystania z serwisu Cineman

Jeżeli jesteś po raz pierwszy w serwisie Cineman i chcesz korzystać z bogatej biblioteki filmowej, prosimy o zarejestrowanie się.
1. Przejdź do strony głównej https://www.cineman.pl i kliknij przycisk „Zaloguj się” (w prawym górnym rogu).

2. Następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się”, wprowadź poprawny adres email, hasło zawierające przynajmniej 8 znaków, przeczytaj i zaakceptuj Regulamin oraz kliknij żółty przycisk „Zarejestruj się”.

Gotowe, Twoje konto zostało utworzone. Aby je aktywować, kliknij w przesłany na Twój adres email link lub skopiuj go do okna przeglądarki. Od tej chwili będziesz mógł wybierać ze specjalnie wyselekcjonowanej biblioteki filmowej Cinemana.

3. Cineman oferuje tytuły, które możesz wypożyczyć pojedynczo lub oglądać w ramach subskrypcji w Pakiecie Cineman GO. Pakiet możesz wypróbować bez opłat przez 7 dni.

Po wyborze pakietu i naciśnięciu przycisku „wypróbuj za darmo” zostaniesz skierowany do serwisu Dotpay, gdzie rejestrujesz swoją kartę. W trakcie tej rejestracji jest pobierana i zwracana opłata rejestracyjna 1 zł.
Po upływie bezpłatnego okresu próbnego zostanie pobrana pierwsza opłata – 19,90 zł (jeśli wybrałeś pakiet SD) lub 34,90zł (pakiet HD). Będzie ona pobierana co miesiąc (w tym samym dniu miesiąca). Z pakietu możesz zrezygnować w dowolnym momencie wybierając „Anuluj subskrypcję” w Ustawieniach: https://www.cineman.pl/moje-konto. Jeżeli zrobisz to w trakcie próbnych 7 dni, żadna opłata nie zostanie pobrana.

Filmy dostępne w ramach subskrypcji znajdziesz tutaj: https://www.cineman.pl/show/in- package-page, są one również oznaczone etykietką „W pakiecie”.

4. Niektóre filmy ze względów licencyjnych można wypożyczyć tylko pojedynczo – są dostępne w cenach już od 4,90 zł. Po zakupie pojedynczego dostępu do filmu możesz go obejrzeć przez 48 godzin. Ten czas liczony jest od pierwszego uruchomienia odtwarzania, czyli kliknięcia ikonki „play” lub przycisku „oglądaj”. Na rozpoczęcie odtwarzania jest 28 dni.

Płatności na portalu realizowane są przez operatora płatności Dotpay. Płatności za pakiet można dokonać kartą, natomiast za pojedyncze filmy zapłacisz kartą, przelewem lub BLIKiem. Cineman nie przechowuje żadnych danych kart, są rejestrowane, wpisywane i zabezpieczone w serwisie Dotpay – to duży i wiarygodny operator płatności.Po anulowaniu subskrypcji nie będzie możliwe obciążenie karty

Cineman jest dostępny na komputerze, jako aplikacja na telefony i tablety Android i iOS oraz na telewizory Samsung Smart TV z systemem Tizen. Możesz także użyć Chromecasta lub AirPlay.

Jeżeli masz więcej pytań, zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres pomoc@cineman.pl

Pozdrawiamy, Cineman

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com