ADWENTOWE DNI SKUPIENIA DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ W WSD

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież męską do udziału w Adwentowych Dniach Skupienia „Światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła” (J 1, 5).

„Powołanie nie jest ingerencją Boga w naszą wolność; nie jest to „więzienie” ani nałożony na nas ciężar. Wręcz przeciwnie, jest to inicjatywa pełna miłości, poprzez którą Bóg wychodzi nam na spotkanie i zaprasza do wejścia we wspaniały projekt, którego uczestnikami pragnie nas uczynić, ukazując nam perspektywę szerszego morza i niezwykle obfitego połowu” (Orędzie Ojca Świętego Franciszka na 56. Światowy Dzień Modlitw o Powołania, 32.01.2019).

Rozeznanie powołania, własnej drogi życiowej – odkrywania pełnego nadziei i radości Bożego projektu – wymaga chwili ciszy i refleksji dlatego zapraszamy do WSD w Pelplinie. Udział jest bezpłatny. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą Pisma Świętego. Rekolekcje zaczynają się w piątek 29 listopada o godz. 18.00. Recepcja w Collegium Marianum będzie czynna od godz. 17.00. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać drogą mailową: seminarium@diecezja-pelplin.pl

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com