33-DNIOWE REKOLEKCJE Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH

Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś zadaniem priorytetowym. Każdy z nas urodził się w jakiejś konkretnej rodzinie i to właśnie to miejsce ma ogromny wpływ na całe nasze życie. Rekolekcje RODZINA33 to propozycja związana z Rokiem Rodziny oraz Rokiem Świętego Józefa. Powstały one we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin. Patronat nad rekolekcjami objęła Komisja ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.
Rekolekcje trwają 33 dni. Rozpoczną się 21 listopada i potrwają do 23 grudnia. Po tym czasie organizatorzy proponują małżonkom kolejne narzędzia, programy i uczestnictwo we wspólnocie, które będą prowadzić dalej do wzrostu relacji małżeńskich.
Organizatorzy zachęcają małżonków, aby przeszli te rekolekcje RAZEM, wspólnie słuchając lub czytając treści rekolekcji i podejmując modlitwę. 
Dlaczego warto, abyście wspólnie wzięli udział w rekolekcjach małżeńskich RODZINA33:
  • Rekolekcje zbliżą Was do siebie, odnowią i jeszcze bardziej wzmocnią Wasze relacje.
  • Wspólne wejście w ten czas stanie się okazją do jeszcze głębszego odkrycia Waszych więzi z Bogiem.
  • Rekolekcje na nowo ukażą Wam pełnię znaczenia słów przysięgi małżeńskiej oraz pozwolą zrozumieć wzajemną odpowiedzialność.
  • Rekolekcje rzucą światło na to, jak Wasze relacje małżeńskie oparte na prawdziwej, ofiarnej, odpowiedzialnej miłości mają budujący wpływ na rozwój Waszych dzieci.
  • Rekolekcje przygotują Was na uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przed Bogiem i dadzą szansę na nowy, jeszcze piękniejszy początek.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O TYM WYDARZENIU ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com