Ogólnopolskie rekolekcje kapłańskie w Domu Polskim Jana Pawła II w Rzymie

Event details

  • poniedziałek | 11 listopada 2024 to piątek | 15 listopada 2024
  • 18:30
  • Rzym, Dom Polski Jana Pawła II

Czy pragniesz pogłębić swoją więź z Bogiem i odnaleźć nowe inspiracje w swojej kapłańskiej posłudze? Czy marzysz o wyjątkowym doświadczeniu duchowym, które wzbogaci twoją pracę duszpasterską? W takim razie zapraszamy Cię do udziału w Ogólnopolskich Rekolekcjach Kapłańskich, które odbędą się w Rzymie, w Domu Polskim Jana Pawła II w dniach 11-15 listopada 2024 r.

Rekolekcje kapłańskie poprowadzi ks. dr Paweł Ptasznik, przewodniczący Rady Administracyjnej Fundacji Jana Pawła II, rektor Kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzymie.

Czego można oczekiwać?

Głębokie Duszpasterskie Doświadczenie: Rekolekcje Kapłańskie w Domu Polskim to czas poświęcony na refleksję, modlitwę i rozwój duchowy. Pod kierunkiem doświadczonego, wieloletniego bliskiego współpracownika Papieża – Polaka, św. Jana Pawła II i kierownika polskiej sekcji Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej, ks. Pawła Ptasznika, będzie możliwość odkrywania nowych perspektyw na swoją kapłańską posługę.

Spotkanie z Bogiem w Wiecznym Mieście: Rzym, stolica chrześcijaństwa, to miejsce szczególne dla każdego kapłana. Podczas Rekolekcji Kapłańskich będziesz miał możliwość pielgrzymowania do najważniejszych miejsc religijnych, nie tylko w samym Rzymie, ale również poza Rzymem (Lanciano, Manoppello, Castel Gandolfo, Mentorella) co stanie się inspiracją dla dalszej pracy duszpasterskiej.

Wsparcie i Braterstwo: W Domu Polskim Jana Pawła II spotkasz innych kapłanów nie tylko z Polski, ale również z całego świata, dzielących Twoje pasje, wyzwania i pragnienia duchowe. To doskonała okazja do nawiązania nowych relacji i dzielenia się kapłańskimi doświadczeniami.

Kiedy? Rekolekcje Kapłańskie odbędą się w terminie 11-15 listopada 2024 r. Rozpoczną się w poniedziałek 11 listopada o 18.30 a zakończą w piątek 15 listopada wspólnym obiadem o godz. 12.00

Informacje szczegółowe, pytania i zapisy:

Tel. (+39) 06 303 65 181 – Biuro Rezerwacji czynne (pon-pt) w godz. 9.30 – 13.15, 16.30 – 18.30, (sob) w godz. 9.30 – 13.15

E-mail: dompolskijp2@gmail.com

Źródło:
https://diecezja.pl/aktualnosci/rekolekcje-kaplanskie-w-domu-polskim-jana-pawla-ii-w-rzymie/

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com