Nowenna Pompejańska

W roku Eucharystii, chcemy Was zaprosić do wyzwania modlitewnego – nowenna pompejańska za kapłanów i biskupów. Możliwe, że narzekasz na swojego proboszcza, nawet jeśli ze słusznej przyczyny, to czy modlisz się za niego? Czy wierzysz w moc modlitwy i potrzebę świętych kapłanów i biskupów? Czy wierzysz, że razem w wielkiej wspólnocie odmawiającej różaniec jesteśmy w stanie wpłynąć na bieg historii i wygląd naszego Kościoła Katolickiego? Zachęcamy, by każdy modlił się w tej nowennie zwłaszcza za swojego księdza proboszcza, biskupa miejsca oraz wybranych księży, wymienianych z imienia.

Jak odmawiać nowennę pompejańską?

Celem wydarzenia jest wspólna troska o świętość naszych biskupów oraz innych kapłanów. Konstruktywna krytyka to jedno, ale wierzący nie może poprzestać tylko na tym. Chcemy we wspólnocie kilkudziesięciu tysięcy ludzi z całego świata szturmować niebo w ich intencji oraz o nowe, dążące do świętości, powołania kapłańskie.

Korzyścią dla każdego, kto włącza się w nowennę, jest mobilizacja do modlitwy różańcowej z poczuciem ogromnej wspólnoty, która modli się razem. Bardzo wiele osób szuka odpowiednich spowiedników i kierowników duchowych lub po prostu rady duchowej u księży – kolejną łaską może być np. znalezienie wymodlonego kapłana, który poprowadzi duszę przez różne duchowe niebezpieczeństwa.

Maryja na pewno przygotowała z wielką hojnością łaski dla tych, którzy troszczą się poprzez modlitwę różańcową o swoich biskupów i księży. Mamy nadzieję, że każdy modlący się pogłębi rozumienie wspólnoty Kościoła i tę prawdę, że skuteczne reformy przeprowadza się na kolanach oraz że świeccy, dźwigają ogromną odpowiedzialność za kapłanów.

Jeśli mieszkasz za granicą – udostępnij post w 2 językach!

>> Wiadomość o Nowenne w różnych językach – KLIKNIJ TUTAJ <<

▶️ Możesz odmawiać codziennie jedną z części różańca na LIVE z krótkim rozważaniem. Modlimy się codziennie o 20:30 na transmisji na żywo m.in. na:

20:30 na transmisji na żywo m.in. na:

Facebook PRIEST.PL >> Kliknij tutaj <<
YouTube Teobankologia >> Kliknij tutaj <<

21:25 na żywo na kanale
YouTube „Różaniec Bez Granic” >> Kliknij tutaj <<

22:00 na żywo na
Facebook „Różaniec Bez Granic” >> Kliknij tutaj <<

▶️ Dodatkowo : Zamieszczamy też linki do nagrań modlitwy różańcowej, dla tych, którzy mają swój rytm dnia lub dużo podróżują:

Kliknij tutaj

„SŁUCHAJCIE! BŁOGOSŁAWIĘ WAS Z SERDUCHA KSIĘDZA BYŚCIE ODPOWIEDZIELI WIELKODUSZNIE NA WOŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO O MODLITWĘ ZA ŚWIĘTYCH KSIĘŻY I BISKUPÓW. POTRZEBUJEMY ICH I BIERZEMY SPRAWY W SWOJE RĘCE! DOKŁADNIEJ MÓWIĄC TO CHCEMY WZIĄĆ RÓŻANIEC I DŁOŃ MARYI W NASZE RĘCE. POCZUJCIE SIĘ TERAZ ZAPROSZENI I POBŁOGOSŁAWIENI PRZEZE MNIE W IMIĘ OJCA, I SYNA, I DUCHA ŚWIĘTEGO!”
Ks. Teodor

Akcja posiada Patronat: Ks. Bp Andrzeja Siemieniewskiego

Zapraszamy Cię już teraz do tego by włączyć się w kolejną nowennę pompejańską inicjowaną przez Ks. Teodora i Ks. Dominika – po tej o nawrócenie grzeszników oraz tej za rodziny o wiarę, nadzieję i miłość – tym razem w intencji księży i biskupów, o miłość do Eucharystii. Razem z Maryją walczmy duchowymi środkami o jedność Kościoła i silnych pasterzy na jego czele.

Źródło:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com