Ks. Marcin Woelke

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Nazywam się ks. Marcin i jestem założycielem PRIEST.PL. Na codzień posługuję jako wikariusz w jednej z parafii Diecezji Pelplińskiej. Założyłem tę stronę gdy rozpoczynała się pandemia koronawirusa. Kiedy kościoły zostały zamykane, księża starali się zrobić wszystko by nie pozostawić wiernych bez pasterzy. Wtedy zrodził się pomysł stworzenia PRIEST.PL. Na początku platforma jak i przyłączony do niej kanał YTfanpage FB służyły do transmisji Mszy Świętych i nabożeństw. Następnie do redakcji strony zaczęli dołączać inni księża, których poznać można klikając w zakładkę redakcja. Dzisiejszy charakter portalu PRIEST.PL to zasługa również innych księży jak i ludzi świeckich, którzy zaangażowali się m.in. w prace nad Katechezami dla narzeczonych online, które dostępne są na stronie.

Mam nadzieję, że PRIEST.PL będzie pomocą nie tylko dla mnie i dzisiejszych redaktorów, ale także dla innych księży i ludzi świeckich, którzy z przekazem o Bogu i Kościele chcą dotrzeć do innych. Dlatego wśród podstron PRIEST.PL można znaleźć m.in. zakładkę poinformuj o wydarzeniu religijnym.Dzięki niej każdy może przesłać na portal informacje o wydarzeniach z jego parafii, miejscowości czy okolicy by poinformować innych. Oprócz tego PRIEST.PL to także wiele innych możliwości i  przydatnych informacji jakie można wykorzystać do budowania relacji z Bogiem i pogłębiania wiedzy religijnej. W związku z tym zapraszam serdecznie do współpracy wszystkich duchownych i świeckich! Razem będziemy mogli zdziałać dużo więcej!

Jeśli masz jakieś pomysły, które redakcja PRIEST.PL mogłaby zrealizować lub chciałbyś/chciałabyś pomóc w redagowaniu PRIEST.PL – koniecznie napisz. Na pewno odpowiem.

Na koniec dziękuję za wsparcie wszystkich osób duchownych, świeckich, które przyczyniły się do tego jak dziś funkcjonuje PRIEST.PL. Dziękuję również wszystkim czytelnikom, których z każdym dniem przybywa, za obecność na portalu oraz udostępnianie publikowanych przez naszą redakcję informacji. Dzięki temu z wszystkimi ważnymi i dobrymi informacjami możemy dotrzeć do większej liczby osób.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Szczęść Boże!

social media:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com